ДИТЯЧИЙ ХОР З МЕЖИРІЧЧЯ СПІВАВ У ВАТИКАНІ

ДИТЯЧИЙ ХОР З МЕЖИРІЧЧЯ СПІВАВ У ВАТИКАНІ

Дитячий хор з Межиріччя своїм співом возвеличив Архієрейську Літургію у Ватиканській базиліці Святого Петра на гробі святого Йосафата, яку очолив владика Іриней за участю багатьох священиків. Після літургії усі прочани відвідали крипту базиліки, в якій знаходиться гріб апостола Петра – першого Папи Римського, а також знаходяться саркофаги інших папів. Відтак у супроводі владики ми піднялися на купол базиліки Святого Петра, звідки оглядали Рим та Ватикан, милувалися і захоплювалися неймовірною красою, яку створили генії людства.

Після обіду побували в Папській базиліці Святого Івана Хрестителя на Латеранському пагорбі (Базиліка Сан-Джованні ін Латерано), а також навпроти знаходиться мала базиліка, в якій є Святі сходи, якими Ісуса вели до Пилата.

Хоч темп пересування по місту був дуже швидкий (хотілося якомога більше побачити!), а також далися взнаки чималі переживання і велика відповідальність за спів літургій, однак втома в маленьких прочан пройшла швидко і вони радо погодилися ще відвідати славну площу Фонтана деі Треві.

Проща завершилася, але відчуття Божого чуда, неймовірної вдячності Всевишньому та організаторам, ці неоціненні ласки та благодаті, якими виповнилися наші серця у святих місцях, будуть з нами повіки!

За матеріалом о. Климентія Стасіва, ЧСВВ

e-max.it: your social media marketing partner