ГОСТІ З США ТА ІТАЛІЇ МОЛИЛИСЯ В ГРУШЕВІ, ГОШЕВІ ТА ДОЛИНІ
Після закінчення Синоду єпископів УГКЦ владика Іриней Білик мав нагоду супроводити гостей з Америки, подружжя науковців-фізиків, Michael і Cheryl Raleigh та подружжя Рокко і Оксану Чижович з італійського міста Вітербо в Грушів, де мали нагоду помолитися в парафіяльній церкві біля Чудотворної ікони та на спорудженій величавій хресній дорозі.
Сьогодні про Грушівську чудотворну ікону Божої Матері знають не тільки в Україні. В теперішній час чудотворна ікона Грушівської Матері Божої знаходиться у церковці Пресвятої Тройці, де посеред храму є також криниця з цілющою водою.
Гості скористалися великою гостинністю о.пароха Зеновія Майкута та отця Івана Шуфлата, вихідця з цього села.
Відтак наступного дня гості відбули до василіянського монастиря в Гошів на Ясну Гору, яка стала відома в Україні та за її межами завдяки чудотворній іконі Божої Матері, яка є в монастирському храмі.
Ігумен монастиря о.Вінкентій Слободян ЧСВВ гостинно зустрів та провів обширну екскурсію для гостей, які вперше відвідали цю святу обитель. Крім вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці, гості мали нагоду почастуватися також смачним монастирським хлібом.
Після Ясної Гори гості відвідали відновлену багатостраждальну церкву «Серця Ісуса і Серця Марії» в м.Долині та давнього приятеля владики Іринея, знаменитого пароха о. Вітольда Левицького, який крім священичих обов’язків продовжує активну благодійну просвітницько-місіонерську працю не тільки в Україні, а також поза її межами. Для гостей о.Вітольд виконав ряд своїх пісень та почастував смачним українським обідом.
Гості мали можливість помилуватися гірськими краєвидами та відвідати Краєзнавчий музей "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів – один з найсучасніших музеїв Карпатського краю. В установі зібрані дивовижні колекції, які цікавлять як дорослих, так і дітей. Суттєве сприяння розвитку музею надала родина Антоновичів, в честь якої й названо музей.