АРХІЄРЕЙСЬКА ЛІТУРГІЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ В ЧИКАГО
21 вересня владика Іриней Білик очолив Архієрейську Літургію для учнів української школи в Катедральному соборі св.Миколая в Чикаго. З Владикою співслужив о.Богдан Налисник, ректор Катедрального собору, який представив Владику і подякував за візит, нагадавши учням, що навчався в Івано-Франківській семінарії, коли Владика Іриней був ректором цієї семінарії.
В своєму слові Владика подякував за запрошення і нагоду відслужити цю Божественну Літургію та привітав вчителів, батьків і учнів. Владика сказав, що є останнім єпископом, який був висвячений в підпіллі, в невеликій хатині на околиці Львова в 1989 році під кінець Радянського Союзу, продовжуючи працювати інженером в лабораторії НДІ, так що ніхто з оточуючих працівників і навіть рідні не знали про священство і єпископство Владики.
Владика наголосив, що повертається з Синоду Єпископів УГКЦ з Канади і коротко нагадав про головні питання, які розглядалися на Синоді. Також він сказав, що ми щодня будуємо майбутню будівлю свого щастя і кожний день – це цеглина до цієї будівлі. А щоденна молитва, добре навчання, послух батькам і вчителям – це прояв віри і любові до Бога і це цемент до цеглин, з яких ми будуємо наше теперішнє і вічне.
На закінчення Владика побажав всім присутнім щасливої успішної будівлі та уділив своє Архієрейське благословення.
Дитяче многоліття зазвучало для Владики, а він проголосив многоліття для о.ректора, сестер, вчителів, батьків і всіх учнів.
Першу школу української грамоти засновано в Чікаго в 1905 році при церкві св. Миколая, в якій в 1922 році навчалося вже 300 учнів; в 1936 році з неї утворилася цілоденна укр. кат. школа.
Після Літургії Владика відвідав храм св.Володимира і Ольги та привітав присутніх отців з святом Різдва Пресвятої Богородиці, яке випало на цей день за юліянським календарем - настоятеля храму – о.крилошанина Олега Кривокульського, о. Степана Костюка та о. Ігора Кошика.
Також Владика відвідав монастир сестер Василіянок, де привітав Сестер Іринею, Герарду і Францішку та вручив їм пам’ятні ікони «Salus Populi Romani» та образки з реліквіями блаженного Папи Івана Павла ІІ, зробив запис в книзів гостей, побажавши преподобним сестрам успішного служіння ближнім і, в першу чергу дітям, в дусі нової євангелізації та уділив їм своє Архієрейське благословення!