Ювілей Санктуарію Летичівської Богородиці.
6 липня 2007 р. Б. Правлячий Єпископ Бучацький Іриней Білик, ЧСВВ на запрошення Єпископа Леона Дубравського Ординарія Кам’янець-Подільської Дієцезії РКЦ прийняв участь в урочистостях завершення ювілейного року з нагоди 400-ліття Санктуарію Летичівської Богородиці.
На урочистості з нагоди завершення ювілейного року прибули Владики: Леон Дубравський – Єпископ-Ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії РКЦ, Іриней Білик, ЧСВВ – Єпископ-Ординарій Бучацької Єпархії УГКЦ, Маркіян Трофимяк – Єпископ-Ординарій Луцької дієцезії РКЦ, Станіслав Падевський – Ординарій Харківсько Запорізької дієцезії, Леон Малий Єпископ – помічник Римо-Католицької Львівської Архиєпархії, Яна Нємц – Єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії РКЦ, понад сотня священиків і понад сотня монахинь з України так і з поза її меж і понад 5 тисяч віруючих.
Після Божественної Архієрейської Літургії, яка розпочалася об 11:00 відбувся похід по місту із Святими Тайними та образом Летичівської Богородиці в супроводі духового оркестру та співу хору.
На завершення Єпископ-Ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський подарував кожній парафії, яких у них є понад 200, копію Летичівської Богородиці з якою вони будуть ходити по домівках вірних, також Владика Леон подарував копію Летичівської Богородиці для нашої Єпархії.
P/S: У 1606 році монахи домініканці привезли з Риму копію ікони Богородиці, яку отримали в дарунок від папи Климентія VIII. Кам'янецький римо-католицький єпископ Павло Волуцькі започатковує санктуарій, а місцевий староста Ян Потоцький з дружиною Єлизаветою і шляхтою на території замку звели каплицю, котру згодом розбудували у храм. Поряд було споруджено домініканський монастир.
У 1648 році внаслідок воєнних дій домініканці змушені були залишити Летичів, забравши образ Матері Божої до Львова. Храм і замок були спалені. Образ Летичівської Богородиці повернувся до Летичова в 1772 році, а у 1778 році Святіший Отець Пій VI видав декрет про коронацію ікони. Після того, як ці терени відійшли до складу Російської імперії, цар Микола II в 1832 році ліквідував домініканський монастир. Душпастирство продовжували дієцезіальні священики.
У 1906 році в Летичеві урочисто святкували трьохсотлітній ювілей Марійського санктуарію. Після І світової війни і більшовицької революції чудотворну ікону Летичівської Богородиці забрали до Варшави. У тридцятих роках минулого століття ікона певний час знаходилася у Луцьку, бо більшовики у 1933 році замкнули летичівський костел й відтоді вона зазнала значних руйнувань. Лишень у 1989 році зруйнований храм повернули вірним Римо-Католицької Церкви.
З 1993 року здійснюються щорічні паломництва до Санктуарію.
6 липня 2006 року відбулося урочисте відкриття ювілейного року з нагоди 400-ліття Санктуарію Летичівської Богородиці, а в цьому році закриття ювілейного року.